Agregat do filtracji oleju hydraulicznego Kleenoil

Co to jest agregat do filtracji oleju hydraulicznego i jak działa?

Nikomu nie trzeba wyjaśniać, jak ważny jest czysty olej dla prawidłowego funkcjonowania układu hydraulicznego. Tylko taki płyn zapewnia odpowiednie smarowanie i ochronę ruchomych części systemu. Od pewnego czasu osoby odpowiedzialne za serwisowanie maszyn starają się znaleźć sposób na to, żeby wydłużyć czas pomiędzy koniecznymi wymianami oleju. Jednym ze sposobów jest filtracja i usunięcie najbardziej szkodliwych zabrudzeń.

W firmie Olbromski wykorzystujemy do tego agregat do filtracji oleju hydraulicznego Kleenoil. To opatentowane narzędzie o unikalnej mechanice działania. Jego funkcjonowanie można porównać do sztucznej nerki, która zostaje podłączona do układu hydraulicznego maszyny. Agregat pobiera olej z układu, a następnie przepuszcza go przez skuteczne filtry wykonywane z papki drzewnej. Na filtrze zatrzymuje się większość stałych zabrudzeń, a także cząsteczki wody. Oczyszczony olej zostaje ponownie wtłoczony do układu.

Agregat do filtracji oleju hydraulicznego wyposażony jest w niezależne zasilanie, dlatego może działać w trybie offline. Jego praca trwa kilka godzin, dlatego możliwe jest prowadzenie filtracji w czasie postoju maszyny w garażu. W ten sposób problemy i ograniczenia związane z przestojami są minimalne. Zmniejsza się także częstotliwość prac serwisowych i koniecznych wymian oleju.

W jakich maszynach warto stosować agregat do filtracji oleju hydraulicznego?

Narzędzie do filtracji oleju było stworzone z myślą o układach hydraulicznych w samochodach ciężarowych. Urządzenie do filtracji oleju hydraulicznego powstało z myślą o maszynach armii izraelskiej, w której chciano ograniczyć koszty związane z częstą wymianą olejów. Dlatego można nim bez obaw serwisować wszystkie pojazdy ciężarowe i inne środki transportu.

Jednak rodzaj maszyny nie ogranicza możliwości zastosowania tego narzędzia. Agregat do filtracji oleju hydraulicznego znajdzie zastosowanie we wszystkich maszynach, w których zbiorniki na olej mają znaczną objętość. To w ich przypadku koszty wymiany całego płynu znacznie przerastają cenę zastosowania urządzenia. Możliwość usunięcia większości zabrudzeń z oleju w trybie offline pozwala na ograniczenie utrudnień związanych z koniecznością prowadzenia prac serwisowych.

Urządzenie do filtracji oleju hydraulicznego w firmie Olbromski

W firmie Olbromski kompleksowo podchodzimy do tematyki olejów. Nie tylko zajmujemy się ich sprzedażą, ale także świadczymy usługi związane z filtracją. Nasz serwis działa na obszarze całego kraju w trybie 24/7. W rękach naszych serwisantów znajduje się agregat do filtracji oleju hydraulicznego, który pozwoli przywrócić sprawność oleju i całej maszyny. Zapraszamy do kontaktu z biurem obsługi, gdzie nasi konsultanci opowiedzą więcej na temat wspomnianej metody i ustalą termin przeprowadzenia prac.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments