O nas

Wspieramy przemysł

Nasza firma jest firmą rodzinną, dla której głównym celem jest zadowolenie klientów. W ofercie mamy oleje silnikowe, przemysłowe, przekładniowe, hydrauliczne, oleje dla rolnictwa, oleje motocyklowe, morskie, do łodzi sportowych i rekreacyjnych jak i również do pojazdów zabytkowych.

Z chęcią udzielimy Państwu fachowych porad w doborze oferowanych przez nas produktów. Dążymy do tego, aby nasi odbiorcy byli zawsze usatysfakcjonowani. Dzięki naszym staraniom udało nam się zdobyć zaufanie licznych klientów, do których możesz dołączyć i Ty – czekamy na Ciebie!

Nasza firma, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich kontrahentów wprowadziła do swojej oferty serwis olejowy — obejmujący m.in. mikrofiltrację, filtrowanie oleju hydraulicznego, przekładniowego i wielu innych. Wykonując usługę lub sprzedając agregat filtracyjny, zapewniamy najwyższe standardy. Szczególną uwagę przywiązujemy do monitoringu oleju na czystość — należy on do naszych obowiązków. Według najnowszych wytycznych sprzęty budowlane i przemysłowe wymagają czystego oleju — wg. NAS kl. min. 7 lub niżej!

W atrakcyjnych cenach wykonamy również wszelkiego rodzaju badania oleju wraz z ich analizą oraz monitoring zużycia poszczególnych elementów urządzenia. Badania, prowadzone są przez specjalistyczne laboratorium, a w szczególnych przypadkach — próbki wysyłamy do centrali w Wielkiej Brytanii.

Wspólnie z KLEENOIL

Od lat współpracujemy z firmą KLEENOIL, której założenie w 1976 roku przez Briana Cornetta było przełomem — zwłaszcza dla armii izraelskiej. Był to czas, kiedy Izrael szukał skutecznego sposobu, aby przedłużyć żywotność oleju w samochodach ciężarowych i innych pojazdach z układami hydraulicznymi.

KLEENOIL obecnie, to główny dostawca produktów do dystrybutorów technicznych w 16 krajach naszego globu — m. in. w Kanadzie, Stanach Zjednoczonych, RPA czy w Afryce. Od ponad ćwierć wieku firma KLEENOIL z sukcesem produkuje i sprzedaje wszelkiego rodzaju systemy filtrów by-pass (tzw. by-pass Oil Filtration Systems). Filtry KLEENOIL, pozwalają nie tylko wydłużyć czas między wymianą oleju czy usuwać wodę z dużą dokładnością, ale za pomocą mikrofiltracji eliminują cząsteczki stałe — nawet tak małe, jak 1 μm! Firma zdajac sobie sprawę z rosnących wymagań klientów, odnośnie czystości oleju hydraulicznego — rozpoczęła również produkcję niestandardowych elementów filtrujących. Cały proces produkcyjny odbywa się w Wielkiej Brytanii.

Agregaty filtracyjne KLEENOIL od lat uważane są w tej branży za najlepsze na rynku! Jako jedyne posiadają specjalny i niezwykle silny filtr magnetyczny, który wyłapuje wszystkie opiłki w oleju — jest to najdokładniejszy sposób diagnostyki tego, co dzieje się danym układzie hydraulicznym. Filtr wiskozowy z kolei zatrzymuje pozostałe zanieczyszczenia i opiłki w oleju, a przede wszystkim absorbuje wodę — stanowi ona największe zagrożenie dla każdego rodzaju oleju. Co więcej, agregaty filtracyjne posiadają dopuszczenia bezpieczeństwa CE na całe urządzenie filtracyjne — nie tylko na jego poszczególne elementy, jak większość konkurencyjnych, tańszych produktów. Jest to szczególnie ważne, przy obsłudze może bowiem dojść do wielu nieprzewidzianych sytuacji.

Jesteśmy mobilni i elastyczni — działamy w trybie 24/7. Świadczymy usługi serwisowe na terenie całej Polski. Jesteśmy jednocześnie hurtownią olei samochodowych i przemysłowych — chętnie doradzimy zarówno w wyborze konkretnego oleju, jak i dostarczymy produkty we wskazane przez kontrahenta miejsce.